24 вересня 2015 року у приміщенні ДК «Укрторф» відбулося засідання Правління

24 вересня 2015 року у приміщенні ДК «Укрторф» відбулося засідання Правління 

за участю Генерального директора Концерну (Голова), керівників (члени Правління), головних бухгалтерів, інженерів та економістів торфопідприємств, а також запрошеного начальника відділу з питань збагачення і якості вугілля, функціонування торфодобувних підприємств та використання шахтного метану Управління з питань вугледобувної та торфодобувної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максима Нємчинова.

Були обговорені важливі питання діяльності Концерну, зокрема:

  1.  Підведення підсумків заготівлі сировини та реалізації готової продукції в сезоні торфовидобутку 2015 року.
  2.  Зобов’язання з виплати заробітної плати перед працівниками.

Було відмічено, що з 2014 року значно зросли обсяги видобування торфу та виробництва паливних брикетів, підвищилася якість продукції, досягнуто позитивної динаміки розвитку галузі, яка на сьогоднішній день є перспективною та привабливою для інвесторів.

Голова Правління, генеральний директор ДК «Укрторф» Андрій Озерчук, заслухавши звіти керівників держпідприємств, відзначив недостатню роботу щодо основних проблем галузі, порушення статутних вимог керівниками низки підприємств та звернув особливу увагу на існуючу заборгованість по заробітній платі, необхідність вжиття всіх можливих заходів для її усунення та недопущення виникнення подібного у майбутньому. При цьому А.Озерчук наголосив, що керівники підприємств несуть особисту відповідальність за належне виконання зобов’язань перед працівниками.

Прогнозовано, кращими підприємствами за показниками у видобутку торфу визначено ДП «Волиньторф» (керівник І.Киричик), ДП «Смигаторф» (керівник В.Пахалюк), філія «Ірванцевський торфозавод ДП «Чернігівторф» (керівник М.Степчук).

А.Озерчук окреслив напрямки діяльності підприємств щодо підвищення результатів господарської додоності

.1 8

10 12 13