4 грудня 2015 року відбулися збори трудового колективу ДП «Волиньторф», на яких були підведені підсумки роботи підприємства у 2015 році

4 грудня 2015 року у приміщенні філії Державного підприємства «Волиньторф» «Маневицький торфозавод» відбулися збори трудового колективу, на яких були підведені підсумки роботи підприємства у 2015 році та обговорені подальші перспективи його розвитку.

Працівниками висловлено думки про недоцільність зміни, на сучасному  етапі, форми власності підприємства, необхідність термінового розв’язання проблеми відведення нових земельних ділянок під сировинну базу, відновлення системи галузевого управління в системі Державного концерну «Укрторф», як економічно найбільш ефективної  форми господарського об’єднання. Генеральний директор Концерну А. Озерчук повідомив, що з боку Концерну та Міненерговугілля є чітке розуміння проблем підприємства та вживаються максимальні заходи задля підтримки його повноцінного функціонування, недопущення хибних рішень стосовно перспективи приватизації. За підсумками роботи у 2015 році низка працівників підприємства «Волиньтоф» були нагороджені почесними нагородами і відзнаками Міненерговугілля, та Концерну.