22.06.2016 на Озерянському торфозаводі – філії ДП «Житомирторф» відбулось засідання спільної комісії з питання видобування торфу

22.06.2016 на Озерянському торфозаводі – філії ДП «Житомирторф» відбулось засідання спільної комісії з питання видобування торфу.

Для участі в роботі комісії запрошувались представники уповноваженого органу управління майном, контролюючих та правоохоронних органів, а також органів влади та громадськості. Взяли участь у роботі комісії: головний спеціаліст сектору природних ресурсів  управління промисловості Житомирської ОДА  Стеглюк Н.О., радник Гендиректора ДК «Укрторф» Герасименко Ю.М., голова Лугинської райради Мельник П.І., голова Новоозерянської селищної ради Дударь І.П., державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області Іваницький В.В., головні інспектори Управління Держпраці у Житомирській області Остапчук-Назарчук О.С. та Сидорчук О.С., спеціалісти ДП «Житомирторф».

Комісія оглянула поля видобутку торфу, спецтехніку, документацію та дійшла висновку, що Озерянський торфозавод має всі правові підстави та технічні умови для видобування торфу  і може розпочинати роботу. Перед трудовим колективом із промовою виступив Генеральний директор ДК «Укрторф» Озерчук А.М., який зазначив, що відновлення можливості законного видобутку підприємством торфу стало можливим завдяки підтримки з боку органів місцевого самоврядування та голови Житомирської ОДА   Машковського С.О. За умов здійснення підприємством видобутку торфу без порушень законодавства, відкрито та прозоро для всіх контролюючих органів влади, терміни дозволу видобувати будуть продовжені Житомирською ОДА і на 2017 рік.

IMG_1250