09.08.2016 року на базі Озерянського торфозаводу – філії ДП «Житомирторф» відбулась виїзна нарада за участю керівництва ДК «Укрторф» та директорів торфопідприємств.

09.08.2016 року  на базі Озерянського торфозаводу – філії ДП «Житомирторф» відбулась виїзна нарада за участю керівництва ДК «Укрторф» та директорів торфопідприємств.

В ході наради було обговорено питання модернізації матеріально-технічної бази,  організації спільної діяльності та взаємодопомоги  між підприємствами галузі.

Учасниками наради було зазначено, що завдяки спільним зусиллям органів місцевої ради, голови Житомирської облдержадміністрації, керівництва Концерну,  філія «Озерянський ТБЗ» має можливість видобутку торфу без спецдозволу на користування надрами, але в межах вимог чинного законодавства про надрокористування. За незначний період такої роботи працівниками філії виконано великий осяг робіт із заготівлі якісної торфопродукції, що дає усі підстави сподіватися на виконання підприємством планових показників виробництва поточного року.

IMG_1317 IMG_1320