МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Розширена нарада ДК “Укрторф” на базі ДП “Олевськторф” ДП “Житомирторф”

23 березня  2017 року на  базі  ДП  “Олевськторф”  ДП “Житомирторф” проведено нараду щодо обговорення  питань   розвитку  торф’яної   галузі   України,

яку провів Генеральний директор ДК “Укрторф” за  участі керівників державних підприємств торф’яної галузі. На нараду запрошено голову Олевської районної державної адміністрації Лазаренка Д.О., заступника голови Олевської районної ради Ковальчука О.С., голову Олевської міської об’єднаної територіальної громади Омельчука О.В., голову Лугинської районної ради Губарця О.В. та голову Лугинської об’єднаної територіальної громади Мельника П.І. на території яких проводять свою діяльність державні підприємства торфовидобувної галузі та які переймаються її розвитком.

На нараді розглянуто Програму розвитку торф’яної галузі України, підведено підсумки аналізу технічного стану техніки та устаткування Озерянського торфозаводу на основі проведеного виїзного засідання Науково-технічної ради. Визначено перелік державних підприємств на яких на даний час знаходиться техніка та устаткування, що перебуває на балансі, поза балансом, списана та не використовується  для   заготівлі  торфу та виробництва торфобрикетів. Наголошено на Порядку списання зношеного та застарілого майна та техніки, що не  використовується  на підприємствах. Обговорено питання підготовки техніки та устаткування до нового сезону видобутку торфу та затверджено план роботи Науково-технічної ради на 2017 рік. Крім того, важливим питанням порядку денного було питання забезпечення стабільної роботи ДП “Олевськторф” ДП “Житомирторф”.

За результатами розгляду порушених питань прийнято ряд рішень та дано відповідні доручення до виконання керівникам державних підприємств.

1  2  3 4  5  6 7  8  9 10