МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

11 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч Генерального директора ДК “Укрторф” з ректором Рівненського національного університету водного господарства та природокористування

11 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч Генерального директора ДК “Укрторф” Озерчука Андрія Миколайовича з ректором Рівненського національного університету водного господарства та природокористування,

доктором сільськогосподарських наук, професором Мошинським Віктором Степановичем та кандидатом технічних наук, доцентом Гнєушевим Володимиром Олександровичем. На даній зустрічі сторони обговорили питання підвищення кваліфікації, підготовки та перепідготовки фахівців державних підприємств – учасників ДК “Укрторф”.

Одним із важливих питань подальшої співпраці — це питання обговорення на базі університету Програми розвитку торфодобувної галузі України.

Варто зазначити, що сьогодні в умовах значної залежності економіки України від імпортованих паливно-енергетичних ресурсів та постійного зростання цін на них, вкрай необхідно на державному рівні вирішити питання щодо стимулювання розвитку торфодобувної галузі, як такої, що забезпечує альтернативними енергоносіями.