МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

27 липня 2017 року відбулася робоча нарада Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С. з Генеральним директором Державного концерну «Укрторф» Озерчуком А.М.

Під час наради були оговорені проблеми: критичної ситуації, що склалася з отриманням нових площ під видобуток торфу Державним підприємством «Волиньторф»;

блокування окремими органами державної влади та місцевого самоврядування  процедур отримання ДП «Житомирторф» спеціальних дозволів на право користування надрами торфородовищ; банкрутства основних виробничих площадок ДП «Київторф» та нанесення підприємству значних  збитків; значної заборгованості більшості підприємств з податків та зборів до бюджетів усіх рівнів; значного розміру відрахування до Державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними торфодобувними підприємствами; застарілості, значної зношеності та неефективності використання у виробництві переважної кількісті основних засобів більшості підприємств.

За результатами обговорені відповідні рішення, виконання  яких покладено на керівників ДК «Укрторф», державних торфодобувних підприємств та окремих структурних підрозділів Міненерговугілля.