Святкування професійного свята працівників торф’яної та вугільної промисловості !

Щороку в останню неділю літа, а цього року саме 27 серпня, в Україні відсвяткували своє професійне свято працівники торф’яної та вугільної промисловості  – День шахтаря.

Вперше свято відзначалося у зв’язку з початком стаханівського руху, коли в ніч із 30 на 31 серпня 1935 року гірник Стаханов встановив рекорд з видобутку вугілля.

Президент України встановив професійне свято – День шахтаря  –  Указом № 304/93 від 16.08.1993.

Працівників торф’яної галузі з професійним святом привітав Генеральний директор ДК “Укрторф” Андрій Озерчук та взяв участь у святкових заходах, які проходили на ДП “Рівнеторф” та ДП “Волиньторф” спільно з ДП “Житомирторф”. Радник генерального директора ДК “Укрторф” Василь Фатенко за дорученням генерального директора ДК “Укрторф” взяв участь у святкових заходах на ДП “Чернігівторф”.

Андрій Озерчук подякував всім працівникам та ветеранам торфовидобувної галузі за сумлінну працю, значні трудові досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток торфовидобувної галузі України. З  нагоди професійного свята, кращих працівників торфовидобувних підприємств нагороджено відзнаками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державного концерну “Укрторф”.

День шахтаря – це ще один привід подякувати Вам за той неоціненний внесок, який Ви робите у розвиток паливно-енергетичного комплексу держави, зміцнення національної економіки. Торфовидобувна промисловість, завдячуючи Вам, сьогодні може бути енергетичною основою економіки.

Генеральний директор ДК “Укрторф” Андрій Озерчук побажав працівникам торфовидобувної галузі міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди в родинах та нових здобутків в ім’я України.