8 листопада 2017 року на базі ДП “Житомирторф” відбулася розширена нарада

8 листопада 2017 року  на базі ДП “Житомирторф” відбулася розширена нарада за участю Генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука,

на якій підведено підсумки роботи філії “Озерянський торфозавод” за 2016 рік та 9 місяців поточного року.

Діяльності  філії  “Озерянський торфозавод” у 2015 році була майже зупинена, за виключенням заходів по збереженню державного майна, забезпеченню протипожежного стану та підтримки життєдіяльності селища Миролюбів Лугинського району, що перебуває на балансі заводу. Заробітна плата робітників була на рівні мінімальної. Зростала заборгованість перед бюджетом.

Незважаючи на всі штучно створені перепони та за суттєвої підтримки з боку голови Житомирської ОДА Гундича І.П., органів місцевого самоврядування діяльність філії вдалось не лише відновити, а й забезпечити стале зростання фінансово-економічних показників, збереження робочих місць, постійне збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів, що вкрай важливо для регіону. відновлені роботи Озерянського торфозаводу.

ДП “Житомирторф” в особі філії “Озерянський торфозавод” у 2016 – 2017 роках ефективно використало надане йому право на видобування торфу, що призвело до досягнення позитивних результатів.

Варто зазначити, що загальна сума сплачена до бюджету становить:

  • 2016 рік – 810,00 тис.грн.;
  • за 9 місяців 2017 року – 2 347,00 тис.грн..

Варто зазначити, що на балансі філії знаходиться  інфраструктура селища Миролюбів, яку впродовж 2016-2017 років вдалося зберегти та забезпечити мешканців селища послугами з водовідведення, водопостачання, вивезення сміття та інше.

Ефективність роботи філії “Озерянський торфозавод” ДП “Житомирторф”