Зустріч Генерального директора ДК «Укрторф» з проректором Національного університету водного господарства та природокористування

В Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) відбулася зустріч Генерального директора ДК «Укрторф» А.М. Озерчука

з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків д.е.н., професором Н.Б. Савіною.  В зустрічі брали участь  радник з технічних питань к.т.н. доцент Гнєушев В.О., доцент кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин НУВГП к.т.н. Стріха В.А.

Було розглянуто проект навчального плану студентів спеціалізації «Видобування та переробка торфу», яку планують створити в НУВГП для задоволення потреб ДК «Укрторф» у кваліфікованих фахівцях торфової справи. Проект першої редакції навчального плану був завізований керівником Концерну як такий, що в цілому задовольняє вимогам кваліфікаційної характеристики гірничих інженерів торфового профілю.

Також було обговорено питання підготовки та проведення міжнародного науково-практичного семінару «Природничі, правові та соціальні аспекти ефективного використання торфових ресурсів України» було визнано за доцільне провести теоретичну частину семінару в Рівному, стінах НУВГП, а екскурсійно-практичну – у Волинській області, на виробничій базі ДП «Волиньторф».