Створення робочої групи з розробки нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України

За ініціативи Генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука наказом Державної служби геології та надр України було створено робочу групу

з метою вироблення спільних позицій по внесенню змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.1994 р. № 827 «Про затвердження переліків корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення», до складу якої включено радника Генерального директора ДК «Укрторф» з технічних питань, к.т.н., доцента Гнєушева В. О.
На останньому засіданні робочої групи 23.05.2018 р., після ретельного, багатоваріантного і тривалого обговорення було прийняте рішення внести в існуючий перелік деякі зміни. Зокрема, торф запропоновано перевести з категорії корисних копалин загальнодержавного значення до категорії місцевого значення, що краще відповідає його природничим властивостям, а також енергетичним і логістичним властивостям продукції з торфу.
Ці пропозиції, після опрацювання, будуть передані в Кабінет Міністрів України для подальшого розгляду і початку процедури їх імплементації в нормативно-правову базу.