Участь представників ДК “Укрторф” та директорів підприємств-учасників Концерну у засіданні Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки до приватизації державних торфовидобувних підприємств «Волиньторф» та «Рівнеторф».

21 червня 2018 представники ДК «Укрторф» взяли участь у засіданні Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки до приватизації державних торфовидобувних підприємств «Волиньторф» та «Рівнеторф».

На засіданні  були присутні   народні депутати України : Ігор Лапін, Ірина Луценко, Павло Різаненко, Вікторія Войціцька, Ігор Луценко, Олександр Нечаєв, Ірина Констанкевич, Олександр Дехтярчук, Володимир Арешонков, представники Фонду державного майна України, відповідальні працівники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство юстиції України, Генеральної прокуратури України, Служби з надзвичайних ситуацій України, представники Волинської та Рівненської облдержадміністрацій, директори державних підприємств «Волиньторф» та «Рівнеторф», виконавчий директор Асоціації «Українське торфове товариство», голови галузевих профспілок, експерти та фахівці торфодобувної  галузі.

Під час наради  обговорено актуальні проблеми реформування торфодобувної галузі. В. о. Генерального директора ДК «Укрторф» Тетяною Сливкою, керівниками торфопідприємств Іваном Киричиком, Василем Пахалюком та іншими учасниками наради наголошувалось на неприпустимість приватизації прибуткових підприємств та пошук шляхів державно-приватного партнерства з метою виведення існуючих збиткових підприємств на рівень беззбитковості. За пропозицією народного депутата України, Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко буде створено робочу групу з вирішення зазначених питань.