Засідання робочої групи за участі народного депутата України Ірини Луценко

За результатами засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки до приватизації державних торфодобувних підприємств “Волиньторф” та “Рівнеторф”,

що відбулася 21 червня 2018 року та за ініціативи народного депутата України, Представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко створено робочу групу з вирішення актуальних проблемних питань реформування торфодобувної галузі.
27 червня 2018 року було проведено перше засідання вищезазначеної робочої групи за участі народного депутата України Ірини Луценко, Генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука, представників Державної служби геології та надр України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та керівників підприємств-учасників Концерну. В ході зустрічі обговорено основні проблемні питання фінансово-господарської діяльності торфопідприємств та розглянуто можливі шляхи їх вирішення.
Друге засідання робочої групи заплановано на 3 липня 2018 року. На порядок денний винесено важливі питання щодо вивчення та сприяння утвердження нормативно-правових актів, що стосуються розвитку та функціонування торфодобувної галузі України.