Чергове засідання правління ДК “Укрторф”

6-7 вересня 2018 року на базі ДП «Волиньторф» у Волинській області відбулося чергове засідання правління державного концерну «Укрторф».

В ході Правління розглянуті питання про виконання планових показників видобутку торфу у сезоні 2018 року, учасники Концерну були нагорджені за перевиконання планів, а саме:

  • ДП «Волиньторф» – видобуто 221 тис.т., що становить 141 % від річного плану;
  • ДП «Рівнеторф» – 158 тис.т., що становить 126 % від річного плану;
  • ДП «Житмирторф» – 35 тис. т., що становить 100,5 % від річного плану.

   Ще одним з основних питань, що були винесені на розгляд, було питання про виконання Окремого доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І. С. від 05.06.2018 року №96/1-11-114.

Участь у Правлінні взяв  ректор Рівненського Національного університету водного господарства та природокористування доктор с.-г. наук, к.т.н., професор  Мошинський Віктор Степанович. Віктором Степановичем порушено питання стосовно профорієнтаційної роботи по вступу абітурієнтів до Національного університету водного господарства та природокористування з профільованих напрямків на добування та переробку торфу, інженерних кадрів.

Загалом, в ході Правління були розглянуті досягнення, напрацювання та основні проблеми фінансово-господарської діяльності підприємств – учасників Концерну та шляхи їх вирішення.