Робоча зустріч у Посольстві Федеративної Республіки Німеччини 11 жовтня 2018 року

За ініціативи Посольства Федеративної Республіки Німеччини 11 жовтня 2018 року відбулася робоча зустріч за участі Першого секретаря з питань продовольства та сільського господарства Германна Інтеманна , Генерального директора ДК «Укрторф» А. Озерчука, Виконавчого директора Асоціації «Українське торфове товариство» Василя Фатенка, радника генерального директора з технічних питань, к.т.н., доцента НУВГП Володимира Гнеушева.

В ході зустрічі рзглянуто питання  стану та перспектив розвитку торфової промисловості в Україні, державної політики у цій сфері, екологічних питань, пов’язаних з видобутком та переробкою торфу в Україні, а також можливостей міжнародної співпраці в подальшому.

За результатами обговорень досягнуто домовленості щодо продовження співпраці, а саме: ознайомлення з виробничо-господарською діяльністю торфопідприємств – учасників ДК «Укрторф» шляхом відвідування сировинної та виробничих баз підприємств Концерну, налагодження зв’язків щодо залучення до співпраці з Концерном бізнес партнерів Федеративної Республіки Німеччини.