Чергова робоча зустріч з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини на базі ДП “Волиньторф”

8 листопада 2018 року на базі державного підприємства “Волиньторф” у Волинській області відбулася чергова робоча зустріч Генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука та директора ДП “Волиньторф” Івана Киричика з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини, зокрема з Першим секретарем з питань продовольства та сільського господарства – Германном Інтеманном.

В ході зустрічі було відвідано сировинну та виробничу базу торфопідприємства. Делегація з Посольства була вражена виробничою потужністю та технічною укомплектованістю ДП “Волиньторф”. Для всіх учасників зустрічі так і залишилось незрозумілим те, чому  державні інституції своєю бездіяльністю перешкоджають наданню землі для видобутоку торфу найпотужнішому державному підприємству торф’яної галузі України, яке не претендує на дотації держави та стабільно платить податки до бюджетів усіх рівнів. Катастрофічна ситуація, що склалася на підприємстві, може призвести до припинення його роботи, наслідком чого стане зниження енергетичної безпеки України.

Після відвідування виробничої та сировинної бази було обговорено  основні питання стану та перспектив розвитку торф’яної галузі України, державної політики в цій сфері, можливостей міжнародного співробітництва.

Підсумком чергової робочої зустрічі стала домовленість:  найближчим часом здійснити робочий візит представниками Концерну до Федеративної Республіки Німеччини з метою обговорення можливостей міжнародної співпраці державного концерну “Укрторф”, Державного підприємства “Волиньторф” з бізнес партнерами Федеративної Республіки Німеччини, та фінансово-господарської діяльності торфодобувних підприємств Концерну.