Нарада у Міненерговугілля 28 листопада 2018 року

28 листопада 2018 року у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулася робоча нарада за головуванням директора Департаменту вугільно-промислового комплексу Владиченка Олександра Олексійовича.

В нараді взяли участь генеральний директор Державного концерну «Укрторф» Андрій Озерчук, керівники державних торфопідприємств – учасників Концерну, філій та Народний депутат України Дмитро Лінько.

В ході зустрічі були розглянуті питання щодо підведення підсумків видобутку торфу сезону 2018 року, виробництва торфобрикетів станом на 1 листопада 2018 року та постановка задач для торфопідприємств на 2019 рік.

В ході жвавої дискусії було заслухано новопризначеного в. о. директора ДП «Чернігівторф» Іллю Рокоче щодо фінансово-господарської діяльності торфопідприємства та філій: Смолинського торфозаводу та Ірванцівського торфозаводу.

За підсумками наради було прийнято рішення щодо додаткового розгляду відповідних документів, що стосуються результатів фінансово-господарської діяльності ДП «Чернігівторф» загалом та філій зокрема.