Зустріч у Німецько-Українській промислово-торговельній палаті

За підсумками робочих зустрічей Генерального директора Державного концерну “Укрторф” Андрія Озерчука з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччини (11 жовтня 2018 року у Посольстві та 8 листопада 2018 року на базі ДП “Волиньторф”) було заплановано найближчим часом здійснити робочий візит представниками Концерну до Федеративної Республіки Німеччини з метою обговорення можливостей міжнародної співпраці.

Так, першим кроком для реалізації цієї домовленості стала зустріч 4 грудня 2018 року Андрія Озерчука з Головою правління Німецько-Української промислово-торгівельної палати Александером Маркусом.

В ході зустрічі була обговорена ситуація, що склалася на ринку торфу України та за кордоном та перспективи можливої співпраці.

За результатами обговорень, було прийнято рішення щодо планування робочого візиту представниками Концерну до Федеративної Республіки Німеччини з метою обговорення можливостей міжнародної співпраці державного концерну “Укрторф” з бізнес партнерами Федеративної Республіки Німеччини найближчим часом.