Підсумкове засідання Правління Державного коцерну “Укрторф” за 2018 рік

26 грудня відбулося підсумкове засідання Правління Державного концерну “Укрторф” за 2018 рік.

Разом з головою Правління Андрієм Озерчуком та членами Правліня – представниками підприємств – учасників Державного концерну “Укрторф”, у засіданні взяли участь начальник відділу енергомеханічного забезпечення та торфодобувних підприємств  Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненерговугілля Дмитро Цехмістер, державний експерт експертної групи вугілля та торфу Директорату викопних видів палива Міненерговугілля Вячеслав Володін та представники Концерну.

В ході Правління було підведено підсумки сезону 2018 року, розглянуто основні проблемні питання торфопідприємств, окреслено шляхи їх вирішення та перспективи розвитку на наступний рік.

За підсумками 2018 року підприємствами Концерну видобуто торфу 522 тис. т. торфу, що становить 134 % від річного плану видобутку та вироблено торфобрикетів 248 тис. тонн. -141% від річного плану виробництва. Державне підприємство “Волиньторф” зайняло перше місце по видобутку торфу серед торфопідприємств Концерну з показником у 151 % від річного плану. По виробництву торфобрикетів з показником у 157 % від річного плану першість взяло ДП “Рівнеторф”.

Одним із пунктів порядку денного також було розглянуто заборгованість по зарплаті, яка існує на деяких підприємствах Концерну. В результаті розгляду даного питання прийнято протокольне рішення у найкоротший термін розробити план погашення заборгованості, що склалася на цих підприємствах. Вказаний план повинен передбачати вжиття заходів щодо забезпечення своєчасної та у повному обсязі виплати поточної заробітної плати, погашення простроченої заборгованості, а також погашення заборгованості з обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів, якщо така існує на торфопідприємстві.