Спільна розширена нарада 31.01.2019 р. у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

31 січня 2019 року відбулася спільна розширена нарада у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України за головуванням директора Департаменту вугільно -промислового комплексу Владиченка Олександра Олексійовича.
В нараді взяли участь Генеральний директор ДК “Укрторф” Озерчук Андрій Миколайович,представники Міненерговугілля, керівники торфодобувних підприємств та представники Концерну.
В ході наради було розглянуто ряд суттєвих питань як учасників Концерну зокрема, так і торфодобувної галузі України вцілому, а саме: підведення підсумків по видобутку торфу та виробництву торфобрикетів у сезоні 2018 року та постановка задач для торфопідприємств на 2019 рік, заборгованість по заробітній платі,яка склалася на деяких підприємствах, облік нещасних випадків на виробництві та заходи з їх запобігання.
В ході дискусії також були обговорені питання щодо виконання завдань Уповноваженого органу управління – виконання Окремого доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України, розроблення графіків погашення заборгованості із заробітної плати та застосування Закону України “Про публічні закупівлі” під час провадження свої діяльності учасниками Концерну.
За підсумками розгляду пунктів порядку денного було прийнято ряд протокольних рішень націлених на вирішення проблемних питань торфодобувних підприємств Державного концерну “Укрторф”.