Семінар з охорони праці 27-28 березня 2019 року

На базі Національного університету водного господарства та природокористування у місті Рівне 27-28 березня 2019 року відбувся тематичний семінар “Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості”.
У семінарі взяли участь Генеральний директор ДК “Укрторф” Озерчук Андрій Миколайович, ректор НУВГП, доктор сільськогосподарських наук, професор Мошинський Віктор Степанович, завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП Филипчук Віктор Леонідович, представники Концерну та державних торфопідприємств-учасників.
Під час лекцій було порушено ряд важливих питань, що стосувалися розслідування нещасних випадків на виробництві, ведення документації з охорони праці, шкідливих та набезпечних факторів торфового виробництва та ін.
За результатами дводенного семінару, учасникам були вручені сертифікати з “Підвищення рівня безпеки праці у торфовій промисловості України”.
Також по завершенні семінару, представниками з торфопідприємств у найкоротший термін буде проведено тематичне навчання на державних підприємствах.