Робоча поїздка до Дочірнього підприємства “Стареторф” ДП “Київторф”

За результатами спільної розширеної наради щодо відновлення діяльності ДП “Київторф”, що відбулася 9 квітня 2019 року у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, Генеральним директором ДК “Укрторф” Озерчуком А. М. 16 квітня 2019 року здійснено робочу поїздку до Бориспільського району Київської області.

Так, Андрій Озерчук разом з головою Старівської сільської ради Валерієм Макаренко, керівником ДП “Київторф” Петром Пащенко, керівником ДочП “Стареторф” ДП “Київторф” Леонідом Коломійцем та представниками Концерну, відвідали сировинну базу Дочірнього підприємства “Стареторф” ДП “Київторф”.

В ході зустрічі дійшли згоди про забезпечення всіх підготовчих робіт для досягнення цілі розпочати видобуток торфу на 3,5 га землі, що входить до складу Старівської сільської ради, в травні 2019 року.

Так, на першому етапі Українською інспекцією по контролю якості торф’яної продукції та паливних брикетів “Укрінспаливо” буде здійснено перевірку поточного стану якісного складу торфу на вищезазначеній ділянці.
Комунальним підприємством Старівської сільської ради буде надано відповідну техніку для забезпечення видобутку копаного торфу та його транспортування. Будуть розроблені відповідні нормативні документи.

Так, спільними зусиллями Концерну, торфопідприємства та місцевих органів влади будемо старатись досягти позитивних результатів діяльності торфопідприємства, зокрема в частині покращення екологічного стану навколишнього середовища області через запобігання горіння торф’яників, створення додаткових робочих місць та додаткових надходжень фінансових ресурсів до місцевих бюджетів.