Чергове засідання Правління ДК “Укрторф” 18-19 квітня 2019 року.

18-19 квітня 2019 року на теренах найпотужнішого та найуспішнішого державного підприємства торф’яної галузі України – ДП “Волиньторф” відбулося чергове розширене засідання Правління Державного концерну “Укрторф”.

На порядку денному Правління було порушено ряд основних проблемних питань та розглянуто перспективи розвитку підприємств-учасників Концерну.
Так, керівниками було прозвітовано щодо підготовки техніки до сезону видобутку 2019 року.
Були розглянуті питання заборгованості по заробітній платі, цінової політики на торфопродукцію, стану виконання Окремого доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України та поточних завдань, що були поставлені Уповноваженим Органом Управління торфопідприємств.

Протягом двох днів головою Правління Андрієм Озерчуком разом з членами Правління-керівниками підприємств учасників та представниками Концерну було відвідано обидва торфобрикетні заводи ДП “Волиньторф”, сировинну базу підприємства, здійснено виїзд на поля.

За підсумками засідання прийнято ряд протокольних рішень щодо подальших кроків, які мають бути реалізовані задля стабільної роботи торфопідприємств – учасників Концерну.