Чергове, виїзне, розширене засідання Правління Концерну на теренах Олевської міської ради

26 вересня 2019 року у приміщенні Олевської міської ради відбулося чергове, виїзне,розширене  засідання Правління Державного концерну “Укрторф”.
Разом з головою Правління Андрієм Озерчуком та членами правління-керівниками торфопідприємств у засіданні взяли участь голова Житомирської ОДА  Віталій Бунечко, перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, голова Олевської ОТГ Олег Омельчук, депутати Житомирської обласної ради, члени постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Наталія Рибак та Олександр Ніколайчук , голова Лугинської ОТГ Петро Мельник, голова Словечанської ОТГ Володимир Трикиша, голова Олевської райради Віктор Троц, керівники філій державних торфопідприємств, екс-директор ДП “Житомирторф” Олександр Рогаль та ін.
В ході засідання було розглянуто ряд вкрай важливих питань діяльності підприємств Концерну, які потребують прийняття нагальних рішень.
Так,в ході засідання було обговорено проблемні аспекти,що стосуються видобутку торфу як по всій території України, так й у Житомирській області та ,зокрема, на Олевщині.
Згідно порядку денного засідання було висвітлено міжнародний досвід у торфодобувній галузі Білорусії, Естонії, Фінляндії, Литви та Латвії. Тривало жваве обговорення процесу диверсифікації діяльності підприємств та можливостей удосконалення законодавства України в частині правового врегулювання розвитку торфодобувної галузі.
За підсумками засідання було прийнято ряд протокольних рішень задля підвищення ефективності діяльності торфодобувних підприємств Концерну та для створення можливості вирішення актуальних проблемних питань реформування торфодобувної галузі України.