Спільна розширена нарада 13.11.2019 р. у Міненерговугілля

13 листопада 2019 року відбулася спільна розширена нарада у Міненерговугілля за головуванням директора Департаменту вугільно – промислового комплексу Владиченка Олександра Олексійовича.

В нараді взяли участь Генеральний директор ДК “Укрторф” Озерчук Андрій Миколайович, представники Міненерговугілля, керівники торфодобувних підприємств та відокремлених підрозділів, а також представники Концерну.

В ході наради було розглянуто ряд питань як учасників Концерну зокрема, так і торфодобувної галузі України в цілому, а саме: підсумки по видобутку торфу у сезоні 2019 року та про стан забезпечення сировинною базою на 2020 рік торфопідприємств-учасників Концерну, заборгованість по заробітній платі, яка склалася на деяких підприємствах.

В ході дискусії також були обговорені питання щодо виконання завдань Уповноваженого органу управління – виконання Окремого доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України та щодо розроблення стратегічних планів підприємств.

За підсумками розгляду пунктів порядку денного було прийнято ряд протокольних рішень націлених на вирішення проблемних питань торфодобувних підприємств Державного концерну “Укрторф”.