Участь ДК «Укрторф» в Конференції Асоціації «Українське торфове товариство»

Генеральний директор Державного концерну «Укрторф» Андрій Озерчук разом з представниками Концерну взяли участь у Конференції Асоціації «Українське торфове товариство», яка відбулася 17 грудня 2019 року у Рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування.
На Конференції були присутні кандидат с.-г. наук, доцент, проректор НУВГП з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Сорока, Голова Ради Латвійської Торфової Асоціації Дайніс Алексеєв, Член Правління Латвійської Торфової Асоціації, член Міжнародного торфового товариства IPS Інгріда Крігере, кандидат біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології та біохімії, керівник Науково-дослідної лабораторії з гумінових речовин імені професора Л. А. Христевої Лілія Степченко, керівники державних торфопідприємств – учасників Концерну та керівники підприємств України різних форм власності, діяльність яких пов’язана з видобутком чи агломерацією торфу.
Під час розгляду пунктів порядку денного були порушені питання сучасного стану та перспектив розвитку торфової галузі України, досвіду та перспективи застосування торфу і гумінових речовин у сільськогосподарському виробництві.

Іноземні колеги поділились цінним досвідом роботи Латвійської торфової Асоціації (про утворення Асоціації, історію розвитку, співпрацю з органами влади та прийняття законодавчих актів, які покращили роботу торфопідприємств та про співпраця її з Міжнародним торфовим товариством.

Також було обговорено напрямки роботи, цілі та перспективи Асоціації «Українське торфове товариство», вступ Асоціації до Міжнародного торфового товариства IPS та Проблеми державної регуляторної політики в торфовидобувній галузі України.