Відповідь Кабінету Міністрів України щодо приватизації

На черговому засіданні Правління Державного концерну “Укрторф” було прийняте протокольне рішення про формування звернення до Уповноваженого Органу Управління щодо доцільності приватизації державних підприємств – учасників Концерну – ДП «Житомирторф», ДП «Рівнеторф» та ДП «Волиньторф». Так, Генеральний директор Концерну Андрій Озерчук звернувся до Кабінету Міністрів України з висловлюваннями стурбованості можливими негативними наслідками прийняття Фондом державного майна України 03.12.2019 рішення про приватизацію вищезазначених підприємств.

Як наслідок, отримано відповідь про те, що планується проведення спільної, розширеної наради за головуванням Міністерства енергетики та захисту довкілля України за участі представників Фонду Державного майна України, Державного концерну “Укрторф” та його підприємств – учасників.

 

В ході вищезазначеної наради планується розглянути питання доцільності приватизації державних торфодобувних підприємств – учасників Концерну  ДП «Житомирторф», ДП «Рівнеторф» та ДП «Волиньторф» та можливості залишення їх у державній власності як таких, що мають стратегічне значення  для забезпечення енергетичної безпеки України. Про результати обговорень буде повідомлено додатково.