Робоча поїздка генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука до Державного підприємства “Сумиторф”

У рамках робочої поїзди до Державного підприємства “Сумиторф” генеральний директор ДК “Укрторф” Андрій Озерчук 28 липня 2020 року провів робочу зустріч з тимчасово виконуючою обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяною Шерудило та головою Конотопської районної ради Анатолієм Боярчуком на якій було обговорено проблемні питання діяльності Державного підприємства “Сумиторф” та перспективи його розвитку.

Генеральний директор ДК “Укрторф” Андрій Озерчук, також представив нового в.о. директора Державного підприємства “Сумиторф” Петра Шевченка та наголосив, що першочергово потрібно провести обов’язковий незалежний аудит фінансової звітності підприємства з метою висловлення незалежної думки аудитора про відповідність національним положенням бухгалтерського обліку та дотримання законів України, що вподальшому надасть можливість повноцінній роботі підприємства.

Крім того, Андрій Озерчук наголосив на негайному вирішені питань наявності/втраті спеціальних дозволів на користування надрами, а також права користування земельними ділянками родовищ під видобуток торфу та зазначив на пріоритеті залучення інвестицій для подальшого розвитку підприємства.