Привітання генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука трудового колективу ДП “Рівнеторф” з трудовою перемогою – виконанням річного плану з видобутку торфу

Щиро вітаю трудовий колектив ДП “Рівнеторф” на чолі з в.о. директора Сергієм Ващуком з трудовою перемогою – виконанням річного плану з видобутку торфу. Упродовж останніх років ДП “Рівнеторф” досягає найвищих результатів з виконання планових показників з видобутку торфу. Таке досягнення – спільна та злагоджена робота всього трудового колективу за ефективного керівництва в.о. директора Сергія Ващука.

Плановим показником на сезон видобутку торфу у 2020 році ДП “Рівнеторф” було встановлено 125,00 тисяч тонн, який вдалось перевиконати на 102,4%  та видобути 128,00 тисяч тонн торфу, незважаючи на погодні умови та інші негативні чинники.

Від щирого серця вдячний Вам за самовіддану, важку, клопітку та продуктивну працю. Бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди, щастя і достатку в родині та миру в нашій Україні та подальшої стабільної роботи, спрямованої на досягнення таких високих результатів.

З повагою

Генеральний директор ДК “Укрторф” Андрій Озерчук