Участь генерального директора ДК “Укрторф” у виїзному засіданні Робочої групи Комітетів Верховної Ради України в Овруцькому районі Житомирської області

10 грудня 2020 року відбулося виїзне засіданні комітетів Верховної Ради України за участю Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського, Голови підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності В’ячеслава Медяника, Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича, народних депутатів України Тетяни Грищенко, Олександра Матусевича, Арсенія Пушкаренко, Артема Кунаєва, голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечко, начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, генерального директора ЖОКАП «Житомироблагроліс» Ігоря Рибинського та генерального директора ДК “Укрторф” Андрія Озерчука, лісівників, правоохоронців, пожежників, екологів та науковців.

Навесні цього року на півночі Житомирщини відбулися маштабні лісові пожежі, що призвели до знищення вогнем понад 40 тисяч гектарів земель лісового фонду.

Житомирською обласною радою було ініційовано звернення  до Кабінету Міністрів України про виділення 8 млн 947 тис. грн. КП «Житомирагроліс» та 1,5 млн грн. для ДП “Житомирторф” на подальшу ліквідацію наслідків пожеж.

02

 

02