Відбулося чергове засідання правління Державного концерну “Укрторф”

21 жовтня 2021року відбулося чергове засідання правління Державного концерну “Укрторф” (далі- Концерн), яке пройшло під головуванням генерального директора Андрія Озерчука, згідно з умовами карантинних заходів. На засіданні правління розглянуто низку важливих питань щодо діяльності державних підприємств-учасників Концерну в умовах процесу приватизації.

Зокрема Андрій Озерчук наголосив, що за нелегких умов, але підприємствами-учасниками Концерну виконано планові показники видобутку торфу в сезоні 2021 року, що дає можливість забезпечити соціальну сферу та населення Волинської, Рівненської, Житомирської та інших областей доступним паливом в умовах сучасної енергетичної кризи.

Крім того, на засіданні обговорено поточний стан справ у торф’яній галузі України, керівники підприємств-учасників Концерну  доповіли про проблеми, які є сьогодні під час підготовки підприємств до приватизації.

За підсумками засідання правління прийнято ряд протокольних рішень задля підвищення ефективності діяльності торфовидобувних підприємств Концерну.