Привітання Генерального директора ДК «Укрторф» з нагоди Дня Незалежності України!

2

          Наша країна, наш народ святкує 24-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

          Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків і нинішнього покоління захисників України. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

         Дорогі співвітчизники! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

         З великим святом Вас! Слава Україні!

 

 

З повагою 

Генеральний директор ДК «Укрторф»                         Андрій Озерчук